Як вибрати apple macbook air

1-29-2019

Как выбрать apple macbook air
Комп’ютер важить всього 1, 35 кг, так що для нього зовсім не обов’язково купувати спеціальну сумку або рюкзак – при необхідності його можна переносити в жіночій сумочці середніх розмірів.
Також хочемо вам порекомендувати apple macbook air
У цій моделі використовується безрамочная конструкція екрана. Цей дисплей відрізняється неймовірною деталізацією, реалістичною передачею кольору з соковитими, природними відтінками і максимальними кутами огляду, які близькі до 180 градусів. Відповідь проста – увага до деталей. З такою клавіатурою легко працювати в будь-якій обстановці – в кафе, на нараді і навіть на парковій лаві.
У центрі робочих панелей лептопів встановлені о – о-дуже великі тач педи зі скляним покриттям, так що якщо необхідно попрацювати видалено, ви цілком зможете обійтися без зовнішнього маніпулятора. У трэкпаде використовуються сенсори, що реагують на силу натискання, а технологія Taptic Engine забезпечує відчуття клацання в будь-якому місці панелі. Мало того, ці ж датчики дозволяють налаштувати дії комп’ютера в залежності від сили натискання і певної програми. Force Touch trackpad доповнено тактильним зворотним зв’язком для підвищення зручності використання, а при використанні сумісного ПЗ, тачпад підтримує роботу зі стилусом (. ) з підтримкою сили натискання, як на повноцінному графічному планшеті. Ви коли – небудь пробували малювати стилусом, використовуючи сенсорну панель ноутбука замість громіздкого як страва з бутербродами графічного планшета. В такому випадку у вас є ще один привід реалізувати свою мрію – адже таке рішення стане справжньою знахідкою для художників, дизайнерів і батьків, яких дитина постійно просить намалювати котика або єдинорога.
Ноутбуки працюють під управлінням операційної системи MacOS X Yosemite 2 з фірмовим інтерфейсом і набором попередньо встановлених програм від виробника. Обидва процесора створені на основі нової архітектури Broadwell, яка відрізняється покращеною продуктивністю і меншим енергоспоживанням. Для звичайного користувача це означає, що виходячи з дому чарівним сонячним ранком з ноутбуком на плечі йому не потрібно тягнути з собою зарядку – адже і без неї Air протримається без підзарядки повний робочий день без перерви на обід. Однак і в цьому случаез зарядку можна з собою не бать – якщо, звичайно, ви не плануєте працювати до глибокої ночі.
Ці моделі оснащені новітніми процесорами Intel, які повністю змінять ваше уявлення про можливості компактних ноутбуків – адже поряд з високим рівнем швидкодії вам гарантовано тривалий час автономної роботи. Ще однією важливою особливістю моделі Pro став інноваційний трэкпэд Force Touch, завдяки якому ви зможете відчути себе художником і перетворити комп’ютер в графічний планшет.
Як вибрати монітор для комп’ютера.