Як вибрати адвоката

9-13-2018

Как выбрать адвоката
Досить часто питання вибору адвоката постає перед людьми не найприємніші моменти їх життя, що часто стає причиною невдалого досвіду для багатьох. Проблеми, для вирішення яких найчастіше наймається адвокат, часто не дають можливості якісно і ґрунтовно підійти до даного питання, особливо якщо така необхідність виникає вперше. Відсутність глибоких пізнань в даному напрямку, моральний тиск пов’язане з необхідністю вирішення раптово виниклої проблеми і велика кількість непрофесіоналів у даній сфері призводять до відсутності результату при витрачених коштах.
Також хочемо вам порекомендувати Послуги адвоката
Незважаючи на те, що адвокати у цивільних справах затребувані у випадках, коли у клієнтів є достатньо можливостей для вибору потрібного фахівця, дане питання залишається актуальним. В першу чергу при виборі адвоката з цивільних справ слід виходити з напряму діяльності у сфері якою вам знадобилися послуги. Фахівці у сфері цивільного юриспруденції можуть працювати за напрямками: ділові угоди, податкове право, питання заповіту, споживче право, сімейне право, питання розділу майна подружжя, будівництво, трудове право, екологічне законодавство, авторське право, трудове право, інтелектуальна власність, інформаційне право, комерційні таємниці, нерухоме майно, питання відшкодування шкоди внаслідок протиправних дій, фінансове право. Тому в першу чергу слід визначитися саме з профілем адвоката і не користуватися послугами багатопрофільних адвокатів, так як фахівці охоплюють багато сфер найчастіше не знають всіх тонкощів і нюансів, які найчастіше є ключовими. Навіть великі юридичні та адвокатські контори завжди віддають пріоритет одного фахівця в кожному напрямку, ніж безлічі фахівців у всіх напрямках.
Важливо усвідомити, що ви вибираєте адвоката, а не адвокат вас, тому необхідно не бояться і задавати якомога більше питань, що цікавлять вас, навіть якщо ви вважаєте їх не зовсім актуальними. Так само важливо уточнити: чи доводилося адвокату стикатися з громадянськими справами схожими з вашим на практиці. Багато так само радять перед остаточним вибором розглянути якомога більше варіантів, адже більшість фахівців пізнаються в порівнянні і сфера цивільного права, не є винятком.