ЯК ВИБИРАТИ КУЛЬКИ НА ВЕСІЛЛЯ?

5-15-2019

Весілля-це найважливіший захід для молодих людей! І тут дрібниць не буває: все повинно бути продумано, щоб свято виявилося незабутнім і урочистим для закоханих і їх рідних. Адже це пам’ять на все життя! Так, вибір Рагсу, залу для торжества, нарядів молодих – все це дуже важливо. Але не менш значимо і те, як буде оформлено торжество, в якому стилі і якими засобами. Ми рекомендуємо оформити приміщення і машини кулями!

Хочемо порекомендувати шарики заказать Киев

Чому оформлення кулями завжди виграє?

Кулями можна красиво і яскраво оформити квартиру нареченої і задіяти їх під час викупу.
Зв’язка або сітка з куль дуже ефектно виглядає, якщо її запустити в небо біля РАГСу або прив’язати до куль нове спільне прізвище закоханих.
Оформлення кулями прикрасить пам’ятну весільну фотосесію. Особливо вражають об’ємні метрові кулі або зв’язка зі звичайних, середніх за розміром різнобарвних куль. Відмінним фоном для фотосесії виявляться букви, вони можуть бути фольговані або плетені. Написати можна що завгодно: послання молодим, девіз нової сім’ї, слово “любов” або щось ще.
Оформлення залу для торжества-це найважливіша частина підготовки. Воно створює настрій всім гостям, залишається на відео і фото, забезпечує неповторну атмосферу сімейного свята. Варіантів – море. І нічого неможливого взагалі немає. Можна зробити ефектні кулі під стелею, і фонтани, і сплетені серця, і ланцюги з гелієвих куль, і химерні гірлянди.
А в кінці торжества в темне небо можна запустити світяться кулі! Виглядати це може таким чином: кожен запрошений бере м’яч і невелику папірець, на якому вона пише своє побажання молодим, потім прив’язує до кулі, і, коли всі будуть готові, одночасно їх випустять у небо! Таке несподіване і нетипове завершення торжества запам’ятають все. Особливо тому що зараз із-за частих пожеж не скрізь дозволений запуск салюту або повітряних ліхтариків.

Якщо ви думаєте, які кольори куль вибрати, то краще узгодити колір із загальною колірною гамою торжества. Якщо якихось певних кольорів не вибрано, продумуючи оформлення, потрібно враховувати особливості залу, де пройде весілля. Краще застосовувати в оформленні максимум 3 різних кольори. При цьому принципово витримати єдиний стиль, щоб весілля не стала схожа на дитяче свято. Інша справа, коли ви вибрали райдужну колористику для весілля. Тоді підійдуть різнокольорові яскраві кулі.