Як робити ставки на спорт

6-18-2020

 

Ставки на теніс

Букмекерські ставки на теніс дуже популярні. Хоча б з тієї причини, що змагання на кортах тривають практично цілорічно, а тому і можливість виграти з’являється буквально кожен день.Поставити ставку на теніс – справа нехитра, але от як збільшити свої шанси на гідну винагороду, це вже наука. Не надто складна, але є речі, які початківцям слід засвоїти, як таблицю множення. Також хочемо вам порекомендувати почитати отзывы о Фан Спорт адже краща БК.

Правильні ставки на теніс

Зробити ставку на теніс навмання – це схоже на російську рулетку. Можна ненавмисно виграти раз-другий, але рано чи пізно це призведе до втрати грошей. Тому краще бути в курсі того, як робити ставки на теніс, що демонструє той або інший тенісист останнім часом, у якій він формі. Має значення навіть вік спортсмена: у визнаних фаворитів сили також не безмежні, а тому іноді ставки на їх честолюбних суперників здатні принести шалений виграш.Всього один приклад. Серена Вільямс, номер один в жіночому рейтингу, в сезоні 2016 року поки не виграла жодного турніру, двічі поступившись у фіналі, а одного разу зійшла з дистанції, навіть не діставшись до нього. Вже в четвертому колі на турнірі в Майамі вона поступилася Світлану Кузнєцову.

Коефіцієнт ставки на теніс в лайв на росіянку в букмекерських конторах зашкалював – мало хто вірив в її перемогу. Особливо після того, як американка в боротьбі взяла перший сет, не повірили і тоді, коли друга партія закінчилася впевненою перемогою росіянки. Але було очевидно, що Вільямс здала фізично (їй вже 34), і в третьому сеті вона також не змогла чинити серйозного опору.

Передбачити такий розвиток подій до матчу було б вкрай складно. Ось чому тим, хто тільки починає, є сенс звернути увагу на можливість робити ставки на теніс онлайн. Саме в цьому випадку можна буде по ходу поєдинку зорієнтуватися і поставити ставку на теніс, яка дозволить поповнити гаманець, а не пробити дірку в сімейному бюджеті.При цьому, роблячи ставки на гру в теніс, не слід поспішати з рішенням. Перший сет у тенісистів не завжди дозволяє вірно визначити фаворита та аутсайдера. Для багатьох, навіть іменитих спортсменів старт поєдинку – це спроба прибитися до корту, виробити тактику гри проти суперника. Справжня боротьба зазвичай зав’язується у другій партії, і хід її часто стає вирішальним.

Як робити ставки на великий теніс

Новачкові для того, щоб швидко не розчаруватися в перспективах серйозного виграшу, доведеться стати трохи аналітиком. У числі головних порад на ставки на теніс на сьогодні обов’язково рекомендуємо звернути увагу, на якому покритті проводиться той чи інший турнір.Далеко не всі найсильніші тенісисти є універсалами. Одні впевнено почувають себе на швидких покриттях – харді або траві, інші воліють повільне покриття – грунт. Було б корисно заздалегідь дізнатися, на якому покритті спортсмен, на якого збираєтеся ставити, виступає особливо успішно.