Як полагодити пральну магину

9-21-2018

Как починить стиральную магину
Комусь Індезіт служить довго – 5, 8 і більше років. Причому або зовсім без поломок, або з не дуже витратним ремонтом кшталт заміни Тена або блокування ручки люка. А кому-то ремонт пральних машин Indesit доводиться робити вже через півтора-два роки після покупки. Причому спочатку поміняти ТЕН, потім – електронний модуль, а потім «поховати» барабан.
Також хочемо вам порекомендувати якісний ремонт пральних машин посмотреть
Нагрівальний елемент відчуває великі перевантаження, забезпечуючи потрібний нагрів води. Особливо, якщо ви віддаєте перевагу програми прання з високою температурою. А також, якщо у вашій моделі ТЕН стикається з водопровідною водою, яка зазвичай не зовсім ідеальної якості. Тому нагрівальний елемент Індезіт частенько виходить з ладу. У кого-то через 2 роки, у когось- через 8. Багато в чому залежить від режиму експлуатації.
Як вже згадувалося вище, барабан у Индезита нерозбірний, тому поломка будь його деталі – це заміна всього блоку або покупка нової машини. Крім випадків, коли ви здатні самі розрізати і спаяти барабан (майстерні за таке не беруться). У машин Indesit, зазвичай, ламається підшипник або сальник барабана. Іноді рветься ремінь приводу, але його можна замінити.
У загальному потоці претензій до бренду найбільше нарікань з приводу електронного модуля. Частина з них викликана нашою національною традицією – неуважно читати інструкцію. З об’єктивних недоліків – висока чутливість до перепадів напруги, що у нас не рідкість. Як бонус – легкий перезапуск машинки в разі зупинки, якщо ви нічого не встигли зламати перед цим або вас не спіткала кара у вигляді стрибків напруги. Досить вимкнути машинку і включити ще раз, вибравши потрібну програмку.
В цілому, здається, зрозуміло, у що може вилитися ремонт пральних машин Indesit, якщо намагатися робити ремонт самостійно. Звичайно ж, краще не винаходити велосипед і відразу звертатися в спеціалізований сервіс по ремонту пральних машин – тоді у вас буде гарантія на виконану роботу. У тому ж ALM-ремонті в добавок ви отримаєте ще й знижку на запчастини, необхідні для ремонту.