Як полагодити бойлер

6-21-2019


Ті у кого є подібний нагрівальний прилад, часом стикаються перегорання тена – нагрівального елемента, і міняють його на новий. Нова деталь обходиться дорого, тому можна дізнатися, як полагодити бойлер, якщо перегорів тен, адже його, виявляється, можна реанімувати. Рідко хто знає, що таке можливо, адже ремонт бойлера киев оболонь досить простий і під силу кожному чоловікові, так і жінці, досить слідувати нескладним і зрозумілою інструкцією.

Зміст статьи1 Як полагодити тен бойлера2 Можливі несправності котла, як їх предотвратить2.
Виймаємо тен, який зазвичай цілком покритий накипом (фото 1), від’єднавши кон такти електричної проводки і відкрутивши гай ки притискного фланця. Очищаємо мідні трубки нагрівач вих спіралей: на одній з них обов’язково виявиться тре щина. Якщо таке трапляється, значить, дві спіралі, магнієвий електрод і термодатчики занадто близько розташовані один до одного. Перед тим, як чинити бойлер, обрізаємо трубки перегорілої спіралі і заглушаем отримані отвори болтами з бронзи з гумовими прокладками.

Промиваємо резервуар, де нагрівається вода, що складається з пари баків. Встановлюємо у бойлер виправлений тен, як полагодити який, ви вже дізналися (фото 3) назад, де він був (дивимося малюнок). Щоб зрозуміти, як вдалося полагодити тен, наливаємо воду в водонагрівач і запускаємо прилад.

Якщо ремонт проведено правильно, вода почне нагріватися. Щоб у майбутньому не ламати голову, як полагодити бойлер, прислухаємося до порад фахівців щодо експлуатації приладу і догляду за ним. Перед тим, як залишити бойлер на дачі на зиму або в іншому не отапли ваемом приміщенні, неодмінно зливаємо воду з бака. Тріщини по внутрішніх стінках. Причина розтріскування стінок приладу – різкі температурні перепади. Щоб потім не довелося думати, як лагодити бойлер, намагаємося не перегрівати його. Іржа на внутрішньому покриття тії.

Щоб котел не іржавів, в приладах є магнієвий анод, але згодом його покриває накип, і він перестає працювати. Запобігти корозії бака допомагає щорічна заміна магнієвого анода. Накопичення накипу викликає перевитрату електроенергії і пере горание тена. Обережно демонти руем електронну начинку і тен. Тримаємо тен в очисному розчині, з’єднавши 2 літри теплої води і пару звичайних пакетів лимонної кислоти. Збираємо бойлер в зворотному порядку.

Якщо у вас занадто жорстка вода, встановіть на трубу, з якої бойлер бере воду, пом’якшувач води. Тоді проблема, як полагодити бойлер, буде обходити вас стороною.