Як надрукувати листівки

5-21-2019

Как напечатать листовки
Це яскравий і привабливий рекламний листок, що містить цікаву інформацію для потенційних клієнтів. Також листівка може надавати пільги або право на знижку для якогось товару чи послуги, бути безкоштовним пропуском чи запрошенням на захід. Листівки, або флаєри — відмінний дієвий спосіб швидкої масової реклами.
Також хочемо вам порекомендувати печать листовок Москва
Друк листівок відрізняється високою якістю і обходиться дешево, тому даний вид поліграфічної продукції активно використовується в маркетингу та просуванні будь-якого бізнесу. Деякі особливості листівок, які допоможуть клієнту легше орієнтуватися при виборі.
Рекламна листівка А6 — найзручніший формат для конкретної термінової інформації (розпродажі, акції, знижки, поява нової послуги, компанії або магазину), використовується при розповсюдженні серед великої кількості клієнтів. Рекламна листівка А5 і єврофлаєр — це продукти однієї категорії, але розмір А5 дозволяє помістити значно більше інформації, ніж на Еврофлаере. Рекламна листівка А4 розрахована на великий обсяг інформації і використовується, якщо потрібно вказати меню ресторану, репертуар кінотеатру, перелік всіх послуг салону краси і т. Листівки на щільному папері 350 г/ м2 — це відмінне рішення для рекламної поліграфії класу «premium», вони оптимально підходять для малих і середніх тиражів.
Спеціальна пропозиція від Принт Маркет™ — кольоровий офсетний друк з двох сторін за ціною друку з одного боку. Пропонуємо дешеву комплексну розробку листівки, яка включає макет – друк – доставку. Клієнт вибирає спосіб оплати і доставки, який обумовлює при оформленні замовлення. Друкарня Прінт Маркет™ — рекламна поліграфія для Вашого бізнесу. Повнокольоровий (офсетний) друк з 1 або 2х сторін. Повнокольоровий (офсетний) друк з 1 або 2х сторін. Повнокольоровий (офсетний) друк з 1 або 2х сторін.
Рекламна листівка А6 Крейдований глянцевий папір 90 р.
Рекламна листівка А5 Крейдований глянцевий папір 90 р.
Рекламна листівка А4 Крейдований глянцевий папір 90 р.
Для збереження і відстеження своїх замовлень необхідно увійти на сайт.
Ви можете зробити це через соц.