Українська енергетична біржа – впровадження Європейських стандартів

1-8-2021

В Україні дуже важливим є питання утворення ціни на природний газ. Його використовують у своїх інтересах усі, починаючи від відомих компаній до політиків. Коли було відкрито ринок природного газу, це не виправило ситуацію. Але відтепер, з появою електронних торгів, є шанс на кардинальну зміну ситуації.

Біржа надає діаграми та таблиці, що описують дані про активи, що використовуються в торгівлі. Тож малим і великим компаніям не доведеться турбуватися про помилки на аукціоні та створення несприятливих умов для себе. Тому продаж відбувається дуже легко в електронній формі, і клієнти можуть одночасно подбати про інші важливі справи.

Українська енергетична біржа – це товарна біржа, яка сприяє розвитку електронних торгів. Основним продуктом біржи є котирування товару на підставі результатів завершених торгів. Таким чином, формується чесна конкуренція та адекватні ціни на природний газ.

Переглянути актуальні графіки сучасного енергетичного ринку можливо за посиланням www.ueex.com.ua/rus/exchange-quotations/natural-gas/. УЕБ опубліковує всю інформацію, що проходить через біржу та надає можливість слідкувати за проведеними змінами.

Розпочати торги з УЕБ дуже просто

Щоб приступити до торгів, необхідно пройти акредитацію. Процедура не викликає складнощів, а тому бажаючих скористатися сервісом УЕБ дедалі більше. Контрагенту достатньо розуміти, яку він переслідує ціль та вказати її при проходженні акредитації. Документи оформлюються відповідно до обраного напряму. Найкоротший термін три дні. Якщо мова йде про торгівлю природним газом, то десять.

Перевірку проходять абсолютно усі, хто бажає прийняти участь. Виключень та привілеїв немає. Це основне правило біржи. Саме на цьому етапі, система перевіряє контрагентів на доброчесність. Тому, під час майбутніх угод, немає жодного ризику потрапити на недобросовісного контрагента.

Сервіс повинен вивчити фінансову історію заявника, особливу увагу приділяють міжнародним угодам. Йде повна перевірка кримінального минулого, та наявності діючих проваджень у судах всіх інстанцій. Дані беруться винятково із відкритих джерел. Особистих перевірок та запитів система не здійснює.

Всі ці дії направлені саме на знищення корупційної складової та забезпечення надійного ринку продаж. Нова система працює в Європі, а відтепер і в Україні. Тому ми маємо пишатись, що не стоїмо на місці, а впевнено рухаємося на зустріч Європейським стандартам.

Прямо зараз переходьте на сайт УЕБ та подавайте заявку на акредитацію. Ця процедура проводиться лише один раз та не вимагає збирання додаткових документів.