ТРУБА БЕЗШОВНА ГАРЯЧО ДЕФОРМОВАНА

3-24-2020

not found
Гарячедеформовані трубний прокат являє собою вироби підвищеної надійності, які затребувані для цілого ряду галузей техніки, є актуальними для індустрії будівництва, представляють інтерес в якості основного матеріалу для систем комунікація підвищеної відповідальності, магістралей і трубопроводів. Конструктивно труби безшовні мають цільний корпус, завдяки якому вироби відрізняються підвищеною довговічністю.
Також хочемо вам порекомендувати Металлобаза, оптом купить в Днепропетровске
Труби м/ д.
Труби м/ д.
Труби м/ д.
Труби м/ д.
Труби м/ д.
Труби м/ д.
Труби г/ д 76×3.
У технології гарячої деформації труби виготовляються з сталевих суцільних круглих заготовок на спеціальних станах. Точне значення температурного режиму залежить від марки використовуваної сталі. Після цього вироби прокочуються з використанням спеціальних роликів розкатних станів, в результаті чого зменшується переріз труби і товщина стінки. Щоб підвищити якість трубопрокат піддається гарячої обробці з обкаткою і калібруванням до потрібних геометричних розмірів. За якісними показниками вироби загального призначення поділяються на п’ять груп: – з нормованими механічними показниками.
Застосування безшовних труб, незважаючи на високу вартість, виправдано їх довговічністю. Надійний трубопрокат витримує тиск до 29 МПа і зберігає свою механічну міцність при експлуатації в умовах низьких температур. Сфера практичного застосування безшовної трубно продукції лежить в області будівництва газо – і нафтопроводів, міських водопроводів та інших комунікацій, що функціонують під високим тиском. Крім цього прокат застосовується в енергетиці та машинобудуванні, суднобудуванні, у сфері будівництва. На основі труб проводяться окремі вузли та деталі для двигунів, підшипників і т.
Вироби трубного прокату, виконані на основі корозійностійких марок сталей, що застосовуються для монтажу та ремонту трубопроводів, призначених для агресивних видів середовищ на підприємствах хімічної, нафтопереробної галузі.
Вироби спеціальні – це прецизійна продукція, а також заготовки, які використовуються для виготовлення деталей у вигляді кілець, штуцерів і механічної обробки, трубопрокат для нафтохімічної галузі промисловості.