ТРУБА БЕЗШОВНА ГАРЯЧО ДЕФОРМОВАНА

3-24-2020
Картинки по запросу "ТРУБА БЕСШОВНАЯ ГОРЯЧО ДЕФОРМОВАНА"

Труба сталева безшовна гарячодеформована виготовляється з заготовки круглої штанги, яка потім подається на прошивний стан, для отримання пустотілої гільзи. Потім заготівля надходить на безперервний стан (на безперервному стані прокочують чорнові труби одного постійного розміру), після, попередньо нагріта заготовка подається на калібрувальний стан, де заготівля доводиться до розмірів, обумовлених замовленнями. Також труби можуть виготовлятися або кратної мірної довжини – на вимогу споживача. Труба виготовляється без заводської фаски (через особливості виробництва). Заводська фаска можлива на вимогу споживача. Також хочемо вам порекомендувати Металлобаза, оптом купить в Днепропетровске

Сталеві безшовні гарячодеформовані труби загального призначення застосовуються в більш відповідальних сферах: енергетичної, нафтохімічної і нафтопереробної промисловості, при будівництві котельних установок і трубопроводів. Основною перевагою безшовних труб є міцність і стійкість до негативних впливів навколишнього середовища. Безшовні труби здатні витримувати високий внутрішній тиск, згинатися на великі кути. У разі перевищення внутрішнього тиску, вони отримують розриви, менші за площею (тільки в області аварії, а не по всьому шву). Середнє значення ваги погонного метра відповідає сертифікатом заводу – виготовлювача, з допустимим відхиленням згідно ГОСТ. Постачальник отримує і приймає труби з заводу партіями, що складаються з труб одного розміру, товщини стінки, марки сталі. Завантаження здійснюється у відкритий кузов або напіввагон. На кожну партію Покупцю видається завірена копія сертифіката заводу – виробника.

Труба безшовна продається поштучно, так і оптовими партіями – тоннами. Також, покупці можуть придбати труби, кратно одному хлисту, сплачуючи за метраж.
Усталені відносини з постачальниками транспортних послуг, розвинута логістична інфраструктура дозволяють Клієнтам використовувати ресурси компанії Льон. Сталь для безперебійного забезпечення металом. Партнерам компанії пропонується перевезення та доставка металопрокату в зазначеному обсязі до місця проведення будівельних робіт. При використанні будь-яких матеріалів сайту, включаючи фотографії і тексти, активне посилання на сайті.