Терміново кредит на карту E-Cash!!!!

12-28-2019
Картинки по запросу терміново кредит на карту E-Cash!!!!

Сервіс онлайн – кредитування дає можливість клієнтам отримувати грошові кошти на банківську картку під відсоток. Головний офіс компанії знаходиться в Києві, а на сайті можна знайти свідоцтва про реєстрацію на фінансовому ринку та інші ліцензії. Потім потрібно зареєструватися на офіційному сайті. Інтернету; номер мобільного телефону; діючий паспорт громадянина України; ідентифікаційний код. В анкеті позичальник повинен буде заповнити основні пункти достовірною інформацією: ПІБ, паспортні дані, адресу електронної пошти тощо. Якщо у заявці не будуть заповнені всі існуючі поля, шанси на схвалення кредиту зростуть. Виберіть бажані суму позики і термін кредитування в кредитному калькуляторі на основній сторінці сайту. У разі її схвалення потрібно здійснити верифікацію кредитної картки. Також хочемо вам порекомендувати срочно кредит на карту в E-Cash

З цією метою на неї блокується випадкова сума . Після успішної перевірки або по закінченню часу вона буде розблокована. Коли ці дії будуть виконані, на вказаний e – mail і мобільний номер клієнта прийде сповіщення про схвалення позики. Фінальним кроком є згода з умовами кредитного договору, який доступний в особистому кабінеті. Коли ви прочитаєте угоду і погодьтеся з умовами, в особистому кабінеті на карту надійдуть кредитні кошти. Позику можна отримати виключно на банківську картку Visa або Master Card. Процентна ставка на первинний кредит становить 0, 01% від загального боргу, вона нараховується щоденно. На всі подальші позики ставка становить 1, 5% в день і не змінюється. В іншому випадку надання кредиту буде відмовлено. Сервіс не вимагає від клієнтів поручителів, довідок про офіційне працевлаштування, доходи, несудимість та інше. При оформленні позики не вийде розраховувати на знижки: відсутня система лояльності і можливість активації промо-кодів. Однак на сайті є розділ з новинами, де періодично публікується не тільки корисні статті фінансові, але і різні акції. Беручи в них можна взяти позику на більш вигідних умовах.

У разі несвоєчасного погашення заборгованості, за кожен день прострочення буде нараховуватися пеня в розмірі 1, 5% від загальної суми позики. Якщо клієнти відмовляються оплачувати позику і далі, компанія передасть дані позичальника в УБКІ (Українське Бюро Кредитних Історій). Це спричинить за собою заборону на взяття позик в будь-фінансових організаціях і установах. Щоб цього уникнути, на сервісі дозволяється замовити послугу пролонгації кредиту. Кількість продовжень обмежена: детальна інформація зазначається у особистому кабінеті, вона стане доступна після реєстрації на сайті, тобто до оформлення заявки на кредит. Хочете дізнатися ставлення позичальників або вивчити їх досвід взаємодії з кредитором.