Що таке страхування цивільної відповідальності?

8-21-2019

В даний час важко передбачити, що може трапитися з людиною через день або два, не кажучи вже про більш довгому проміжку часу, тому, щоб уникнути фінансових проблем у випадку виникнення непередбачених ситуацій, Вам варто подумати про страхування відповідальності.

За допомогою даного страхового продукту ви зможете компенсувати заподіяну вами шкоду третім особам. Якщо ви заподіяли шкоду здоров’ю, майну або життю людини, то вам, напевно, стане в нагоді допомога страховій компанії.

Де замовити послуги страхування господарств?

Незважаючи на велику пропозицію на ринку послуг, знайти кваліфікованих фахівців зараз нелегко. Найчастіше клієнти витрачають багато свого часу, щоб підшукати для себе і своєї сім’ї надійну страхову компанію. Користуйтесь нашими послугами: https://ngs.ua/k-insuranse-2. Найбільш поширеними страховими продуктами вважаються страхування:

  • здоров’я;
  • майна;
  • автомобілей;
  • дітей і т. д.

Якщо Ви хочете отримати якісні послуги, то краще працювати з перевіреними часом компаніями, щоб у разі непередбачених ситуацій, страховий брокер виконав всі свої зобов’язання згідно з укладеним договором. Страхування ділиться на добровільне і обов’язкове. Приміром, у випадку з автомобілем без наявності страховки водіння транспорту вважається незаконним. Всі інші ситуації відносяться до добровільної форми.

Страхування цивільної відповідальності перед третіми особами за доступною ціною

Компанія «Нафтогазстрах» займається даною діяльністю з 1995 року. За цей час фірма змогла зарекомендувати себе як надійного страховика. Досвідчені співробітники завжди готові допомогти своїм клієнтам. Даний страховий брокер надає знижки споживачам послуг з декількома полісами, тому якщо ви ставитеся до цієї категорії людей, то обов’язково скажіть про це співробітнику компанії.