SEO-помилки в інтернет магазинах!!!!

9-23-2019

Аудит сайту від Москаленко це перевірка ресурсу фахівцем, для визначення помилок і проблем, які можуть нашкодити сайту, ускладнювати роботу з ним, тим самим погіршуючи ранжування та індексування пошуковими системами. Крім того, SEO аудит сайту є обов’язковим перед початком просування сайту. Проведення SEO та технічного аудиту сайту дає можливість фахівцеві оцінити спектр робіт, побачити проблемні зони і сформувати план з оптимізації та просування ресурсу. Це нам допоможе зробити роботу максимально ефективною, а Вам – заощадити ресурси і направити їх на просування, і отримання прибутку.

Юзабіліті аудит – перевірка зручності для користувача; аналіз взаємодії користувача і сайту. Це три необхідні складові для СЕО аудиту сайту, з аналізу якого можна буде дати рекомендації по оптимізації ресурсу і побудувати ефективну стратегію просування. Такі роботи необхідно проводити не тільки перед початком просування, але і після створення сайту компанії, розробки інтернет – магазину та інших проектів. Замовити послугу аудиту у нас просто, скористайтесь формою зворотнього зв’язку або зв’яжіться з нами будь-яким зручним для Вас форматі. Технічний аудит – одна з найважливіших частин перевірки сайту. Пошук і виправлення таких помилок зарекомендує Ваш ресурс в пошуку, як правильний, що сприяє його подальшому просуванню. Коректна робота програмних складових дозволить збільшити рівень довіри до проекту, а пошуковим роботам – грамотно індексувати ресурс.

Юзабіліті аудит – аналіз взаємодії користувача з сайтом і виявлення проблемних зон. Дана робота не може привернути до Вас нових відвідувачів, зате допоможе збільшити конверсію, зменшити показник відмов, що обов’язково позначиться на продажах. Ця робота також є обов’язковою для SEO – аудиту сайту, який Ви можете замовити у нас за найкращою ціною. Для проведення цих робіт нам доведеться вивчити поведінку користувача, теплові карти, робота з веб – визором, а також сторінки входу і виходу відвідувачів і безліч інших показників, які обов’язково дадуть свій результат. Робота з аналітикою – одна з найважливіших частин інтернет – маркетингу, яка допоможе краще зрозуміти користувача. На дану послугу також є свої цінові пакети, а отже, ціна буде залежати від обраного Вами обсягу робіт.

Адже заходи, які необхідно вживати по відношенню до проекту, завжди індивідуальні. Ми допоможемо Вам вибрати оптимальний пакет. Вартість послуги починається від 500 грн. Правильний SEO – аудит сайту допоможе виправити проблеми, зарекомендувати себе, як якісний ресурс, сформувати стратегію просування і збільшити конверсію. Це важливий крок у розвитку інтернет – бізнесу. Приєднуйтесь до нас, ми дбаємо про своїх клієнтів.