Розумна система контролю активності співробітників в робочий час

3-10-2020


Як організувати ефективний контроль роботи нових співробітників.
Якщо «новобранець» сидить за комп’ютером «від дзвінка до дзвінка», це ще не означає, що він зайнятий справою. Онлайн – сервіс Mirobase PRO дозволить оцінити час і ефективність його роботи в мережі. Ви приводите співробітника в кабінет, даєте логін і пароль до його комп’ютера, знайомите його з першим завданням і повертаєтеся на своє робоче місце. Далі ви поринаєте у свої поточні завдання. Але це тільки початок великої роботи. Також хочемо вам порекомендувати mirobase.com система контролю активності співробітників в робочий час.

Коли колектив приходить новий співробітник і, тим більше, коли істотно збільшується штат, керівнику доводиться виділяти значну частину свого часу на навчання, адаптацію та контроль робочого процесу «новобранців». І якщо навчанню приділяється належна увага, то на контроль часто банально не вистачає часу. Але відсутність або недостатній контроль роботи нових співробітників може завдати значної шкоди компанії.
Тут на допомогу приходить автоматична система обліку часу Mirobase PRO.
Що співробітник робить, якщо йому не дали завдання: йде в компанії можуть сприйняти впровадження системи обліку в штики, то нові співробітники, як правило, сприймають це як належне.

Крім того, озвучивши ще на етапі відбору, що у вас використовується моніторинг роботи за комп’ютером, Ви зможете побачити, чи готова людина дійсно працювати в робочий час.
Звичайно, автоматичний контроль часу не скасовує моніторингу результатів роботи співробітника. Адже успіх компанії залежить від того, доводяться в ній справи до кінця.
Але на етапі адаптації співробітника автоматичний облік робочого часу істотно спрощує роботу і значно економить час.
Вчасно визначивши недобросовісного кандидата, ви зможете швидко з ним розпрощатися, не витрачаючи часу на його навчання. А помітивши затримки в роботі відповідального стажиста, зможете йому допомогти і отримати в результаті цінного співробітника.
Щоб почати використовувати Mirobase PRO, потрібно зареєструватися на сайті.
Ця публікація була розміщена на попередній версії сайту і перенесена на нинішню версію. Після перенесення деякі елементи публікації можуть відображатися некоректно.
Час підбивати підсумки, чи Потрібна ретроспектива в компанії.
Чому в Україні кульгає якість менеджменту.