Правильний вибір Металочерепиці

10-3-2019

Як вибрати бітумну черепицю високої якості за доступною ціною. Монтаж покрівлі (крокви, решетування, гідроізоляція, утеплення, укладання дах. Металочерепиця – різновид полегшених покрівельних матеріалів, що застосовуються в будівництві при проведенні зовнішніх оздоблювальних робіт. Використовується металочерепиця для створення легких і довговічних покрівельних покриттів, що не потребують додаткового посилення несучих конструкцій. Крім того, цей вид матеріалів стійкий до температурних перепадів і погодних впливів, що дозволяє застосовувати його в будь-яких кліматичних умовах. Також хочемо вам порекомендувати https://profmet.in.ua/metallocherepica

Щоб здійснити правильний вибір металочерепиці, слід звернути увагу на такі основні моменти як тип покриття листа, його товщину і масу. Виділяють два типи покриттів металочерепиці: матове і глянсове. Глянсове покриття наноситься на готові формовані листи шляхом високотемпературного нагрівання полімерної плівки. Матове покриття виходить в процесі запікання кварцового піску з полімерними зв’язуваними, за рахунок чого забезпечується додаткова міцність.

Металочерепиця з матовим покриттям відрізняється підвищеною зносостійкістю, що забезпечує поліпшені експлуатаційні характеристики. Стійкість покриття до механічних впливів істотно продовжує термін служби металочерепиці і забезпечує тривале збереження естетичного зовнішнього вигляду покрівлі. При монтажі покрівельних покриттів з металочерепиці слід виконувати загальні рекомендації виробників – на внутрішню сторону листів обов’язково наносити відповідний грунт, кріплення здійснювати спеціальними покрівельними саморізами. Для збільшення терміну експлуатації покриття з металочерепиці під нього слід укладати гідробар’єр. Металочерепиця Харків виробляється в Чехії, Німеччини, Польщі і Китаї. Маса листів становить близько 4, 5 кг/ м3. Також існує можливість придбати металочерепицю в бюджетному варіанті, виробництва Китаю. Гарантія на вироби не надається.. Ми можемо запропонувати Вам всі наявні покрівлі, фасади в Україні, від провідних постачальників та на будь-який смак.