Поради щодо вибору стільниці з мармуру

5-28-2019

Советы по выбору столешницы из мрамора
Стільниця – обов’язкова деталь кухонних меблів. Цей елемент випробовує значні навантаження – призначений для нарізки продуктів, використовується в якості підставки для гарячої і холодної посуду, нерідко покриття піддається механічним впливам.
Також хочемо вам порекомендувати столешница из мрамора киев
Щоб стільниця служила господині як можна довше, до вибору вироби варто підійти уважно.
Екологічність матеріалів виготовлення – важливий критерій, на який слід звертати увагу при виборі конструкції. Важлива і висока міцність покриття. Натуральний камінь – дорогий варіант, і відмінна йому альтернатива – штучний аналог, що володіє екологічною безпекою, високою міцністю і гарним дизайном.
Кутовий варіант симпатичний, зручний і оригінальний. Кутові стільниці – оптимальний варіант для невеликих кухонь, а придбати такий виріб можна недорого.
Для кухонь великої площі підійде стільниця, доповнена барною стійкою – такий варіант естетичний, вигідно доповнює і підкреслює елегантність і практичність інтер’єру приміщення.
Для малогабаритних кухонь використовують варіант, при якому підвіконня плавно переходить в стільницю – популярне рішення, що користується попитом серед покупців.
Кухонні стільниці недорого за індивідуальними розмірами під обрану модульну кухню – відмінна можливість зробити інтер’єр оригінальним і неповторним. Меблі в Києві готовий втілити в життя будь-яку ідею покупця. Меблі реалізує високоякісні стільниці для модульних кухонь, представлених в асортименті. У нас ви знайдете великий вибір моделей, що відрізняються матеріалами виготовлення, текстурою, колірними варіаціями.
При необхідності наші фахівці допоможуть визначитися з вибором, адже не секрет, що правильно підібрана стільниця – гарантія привабливого інтер’єру вашої кухні і комфорту її експлуатації.