Початок будівельних робіт

5-24-2019

Начало строительных работ
Відділенням Олександр Мазанько здійснив відрядження, в ході якої проінспектував початок будівельних робіт будинку – інтернату милосердя для престарілих та інвалідів у селі Погоди Собінського району, що зводиться в рамках Соціальної програми Володимирській області за співфінансування коштів регіонального бюджету ПФР. Крім того, заплановано будівництво газової котельні, очисних споруд для потреб установи, дизель – генераторної, а також благоустрій території, спортивного майданчика та існуючого ставка.
Також хочемо вам порекомендувати дозвіл на виконання будівельних робіт
Олександр Мазанько зазначив: , яке надає послуги з архітектурного проектування будівель.
Більше мільйона рублів заборгованості житель р. Володимира оплатив тільки після того, як судові пристави застосували до нього примусові заходи стягнення.
Володимирський обласний суд залишив покарання лікаря КДБ №2 без змін. Розгляд апеляційної скарги адвоката засудженого відбулося у Володимирському обласному суді 7 травня.
СУ СКР перевірив повідомлення про напад на володимирську школярку вранці 22 травня.
У ніч на 22 травня в Кольчугіно на околиці міста в приватному будинку були нейтралізовані двоє бандитів, які мали намір вчинити терористичний акт.
Пожежники міста Володимира врятували на пожежі 15 осіб, з них 5 дітей.
На початку травня зразковий хореографічний колектив .
Погоди відбулася зустріч начальника Державної інспекції з охорони об’єктів культурної спадщини Євгена Гранкіна з населенням міста.
Ковровский історико – меморіальний музей приєднався до Всеросійської акції .
Виходячи на гімнастичний поміст, вона миттєво захоплює увагу і виконує вільні вправи так, ніби злегка заграє, фліртує з аудиторією.
До святкування 74-ї річниці Великої Перемоги приурочили проведення традиційного відкритого першості Собінського району з боксу .
У житті кожної людини бувають дні, години й роки, які позначаються в пам’яті як своєрідні віхи.
СУ СКР перевірив повідомлення про напад на володимирську школярку вранці 22 травня.
На території області зареєстровано 2 дорожньо – транспортних пригоди з постраждалими, в результаті яких 1 людина загинула 1 особа травмована.