Початок будівельних робіт

5-28-2019


Реєстрація ПП (Приватного Підприємця) / ПП в Києві. Реєстрація Громадської Організації (ГО / ГО) в Україні. Реєстрація Політичної Партії в Україні. Реєстрація Благодійної Організації (БО / БФ) в Києві. Реєстрація Професійної Спілки (Профспілки) в Києві. Реєстрація Об’єднання Співвласників Багатоквартирного Будинку (ОСББ / ОСББ) в Києві. Реєстрація Релігійної Організації в Києві. Реєстрація представництва в Україні (Києві). Реєстрація філії в Україні (Києві). Реєстрація інформаційного агентства в Києві. Зміна КВЕД / КВЕД (зміна видів економічної діяльності). Зміна відомостей (даних) про засновника. Відновлення статутних (установчих) документів підприємства. Зміна адреси прописки ФОП / СПД / ФОПИзменение ПІБ ФОП / СПД / ФОПДополнительные юридичні послуги. Розкриття (подання) інформації про кінцевих вигодонабувача (бенефіціарів) юридичних осіб (Форма №4). Реєстрація касового апарату в Києві.
Також хочемо вам порекомендувати дозвіл на виконання будівельних робіт
Якщо ви плануєте розпочати будівництво, вам необхідно отримати дозвіл на початок будівельних робіт. Воно видається Дабком (Інспекцією державного архітектурно – будівельного контролю). Порядок видачі декларації про початок виконання будівельних робіт регламентується Законом України та іншими нормативними актами.
Об’єкти будівництва І – ІІІ категорії складності, для яких діє спрощена процедура реєстрації початку будівництва. До даних категорій складності відносяться будівлі, не розраховані на велику кількість людей. До них відносяться, наприклад, приватні будівлі: житлові будинки, дачі. Об’єкти будівництва IV – V категорії складності, для яких діє загальна процедура реєстрації початку будівництва. До цієї категорії належать будівлі, розраховані на одночасно перебування в них великої кількості людей: офісні центри, торгово – розважальні будівлі тощо.
Забудовник повинен зареєструвати декларацію про початок будівельних робіт в Дабк, після чого йому видається дозвіл на проведення будівельних робіт. Юридична компанія в Києві допоможе вам зареєструвати початок нового будівництва, узаконити самобуд і провести інші, необхідні для початку зведення будівлі операції.