Переваги МФО

4-10-2020
Кращі МФО України – переваги та недоліки

Можливість подачі онлайн – заявки на офіційному сайті. Кілька способів отримання і повернення кредитів. Функціональний і зручний мобільний додаток для Android і iOS (доступно для скачування на сайті). При реєстрації в системі потрібно вказати основний набір особистих та контактних даних, зокрема ПІБ, номер мобільного, e – mail, адресу реєстрації та ін. Для подачі заявки необхідно вказати в онлайн – калькуляторі потрібну суму позички і строк користування засобами. Процентна ставка визначається індивідуально і може бути різною для нових та постійних клієнтів. Також хочемо вам порекомендувати преимущества МФО

Переказ коштів на картки MasterCard і Visa QIWI гаманці і Яндекс. Переклад карти Maestro може йти до двох діб. Повернути взяті у борг кошти можна наступними способами.
Будь-яка банківська карта (онлайн – переклад в особистому кабінеті).
Додаткову послугу можна підключити в особистому кабінеті. Якщо опція автоматичного платежу активна, з прив’язаною банківської картки напередодні дати внесення платежі буде списуватися відповідна сума. Якщо внести черговий платіж не виходить, завжди є можливість скористатися опцією продовження терміну користування кредитом. У особистому кабінеті навпроти чинного позики розташована кнопка , натискання на яку дозволить зробити запит на пролонгацію кредитної угоди. Залежно від промокодам користувач може розраховувати на один, два або три дні безкоштовного користування кредитом.

Один день без відсотків – за умови отримання позики на термін від трьох днів. Два дні без відсотків – за умови отримання позики на термін від чотирьох днів. Три дні без відсотків – за умови отримання позики на термін від п’яти днів.
Промокод потрібно вказати у відповідному полі в процесі реєстрації.
Якщо звернення не відноситься до конкретної облікового запису, краще відразу писати на електронну пошту. Бажано супроводити лист пояснювальними фотографіями або скріншотами. Для прискорення вирішення питання необхідно вказати номер договору. Головними перевагами МФО можна вважати роботу повністю в онлайн – режимі і різноманітність способів отримання і погашення. Як можна погасити позику Мить Кредит.
Будь-яке використання матеріалів допускається тільки за згодою редакції.
Ми використовуємо файли cookie для того, щоб надати користувачам більше можливостей при відвідуванні сайту Виберу.