Оптимальна схема просування сайту

4-2-2020
SEO просування і оптимізація сайтів від Genesis Group

Інтернет – агентство успішно надає послуги по seo – оптимізації сайтів ось уже багато років. Дана оптимальная схема продвижения сайта існує досить давно і знайома багатьом власникам сайтів. При її використанні просування сайту в топ – 10 Яндекса здійснюється по виділених ключових запитах, кожен з яких має свою вартість перебування в першій десятці. Що стосується другої схеми, то вона є щодо новим способом просування web – сайту в пошукових системах. При виборі цієї схеми ви оплачуєте не позиції ресурсу по ключовим запитам, а фактичне відвідування сайту цільовими клієнтами. Щоб визначитися з вибором схеми, варто скористатися консультацію нашого фахівця, який підбере оптимальне рішення з урахуванням специфіки вашого бізнесу, структури і віку сайту.

Також важливу роль відіграє географія бізнесу. Найбільш складним є просування сайту в Києві, так як в столиці найвища конкуренція порівняно з іншими регіонами.
Перших клієнтів ми приведемо до Вас на сайт вже через 3 – 4 тижні після початку робіт.
Замовити просування сайту або просто зателефонуйте по тел.
Нашими клієнтами є відомі компанії, які займаються продажами товарів і послуг через Інтернет.

Більш детально про наших клієнтів ви можете подивитися у нас на сайті. Ви гарантовано платите тільки за результат. Все просто, на сайті є в ТОП-10 Яндекса/ був цільової перехід — платіть, немає — не платите.
Платите тільки за просування в Яндексі. При просуванні за ключовими словами Ви отримуєте в подарунок просування в інших пошукових системах: Google, Mail, Bing і т. В нашому договорі немає «підводних каменів». У ньому прописано, що ви платите тільки за результат, а не за абстрактні поняття «нарощування трастовості» і т. В нашій команді тільки висококласні фахівці з багаторічним досвідом просування в пошукових системах. У вартість щомісячних робіт входить: бюджет на посилання, написання текстів, seo – правки на сайті.
Інформація про позиції сайту в будь-який час доби. І не втомлюємо Вас величезним і заплутаним КП з зайвою інформацією і саморекламною. Все чітко і ясно — ціна, строки, гарантії.