Новини бізнесу та інвестицій україни

9-10-2021

Великий естонський бізнесмен, який інвестував у будівництво в україні і лобіював свої інтереси через перших ключових осіб часів януковича і порошенка, в тому числі залучаючи колишнього прем’єр-міністра естонії андруса ансіпа, порушував міжнародні санкції і вів бізнес у криму.

Про це повідомляє одне з ключових видань естонії postimees. Нагадаємо, після анексії криму, сша і єс були введені політичні та економічні заходи щодо росії і ряду російських і українських осіб і організацій, які на їхню думку причетні до дестабілізації ситуації в україні. Під дані заходи, підпадали, в тому числі і банки. Хочемо почитати про новини бізнесу на сайті , тут найкращі та приємні новини .

У той же час, згідно опублікованих матеріалів листування великого естонського підприємця хіллара тедера і топ менеджменту arricano, останні усвідомлено, в обхід міжнародних санкцій, розробляли схеми ведення бізнесу в окупованому криму з метою отримання доходу від трц «південна галерея» (сімферополь). Сам трц є одним з проектів компанії arricano. Згідно з даними державних реєстрів, право власності на трц «південна галерея» зареєстровано за прат «грандінвест», а земельну ділянку за тов «вояж крим», що в 2014 році змінило українську реєстрацію на російську, перетворившись на суб’єкт господарювання країни агресора, який оплачує податки в дохід російської федерації.

При цьому, характер листування вказує, що і сам хіллар тедер і менеджмент arricano, усвідомлювали протиправність своїх дій і більше того, з метою мінімізації ризиків, хіллар віддавав розпорядження призначати управлінців бізнесу з пропискою непідконтрольних україні днр і лнр.