Макс Поляків і Firefly

3-1-2019

not found
Рік тому прийняв участь у серйозних змаганнях, з того моменту веде свій блог, в якому розповідає про те, як треба тренуватися, які події відбуваються в світі спорту і дає різні поради молодим спортсменам. Для хлопця його сторінка в інтернеті не є способом отримати популярність і заробити гроші, це можливість залишити слід в історії і показати гідний приклад. У нього не було в планах стає блогером. Після перших змагань хлопець помітив, що багато людей підтримали його. Активне життя в соціальних мережах призвела до того, що на Максима Полякова почали підписуватися десятки тисяч людей. Він давно готувався до великих перемог і розповідав про те, як він жадає стати першим. Хлопець не був впевнений в своїх силах, але його підтримувала натовп людей, яка вірила в те, що все у нього вийде. Макс Поляків активно тренувався і висвітлював всі події, що відбуваються на змаганні, у своєму блозі. Молодому спортсмену вдалося здобути перемогу в першому турі змагань, так як він відчував підтримку багатьох уболівальників. Це був складний момент для юного спортсмена, але йому вдалося вистояти. Спортсмен упевнений, що йому на змаганнях не вистачило сил і практики, тому є над чим працювати. Він залишається впевненим у собі і в тому, що робить. Хлопець висловив подяку всім за підтримку. На даний момент змагання з карате на Всесвітніх Іграх планується скасувати, так як цього виду спорту присуджено олімпійський статус. Він розповів про радість, що карате вийшло на новий щабель розвитку. Це означає, що і спортсмени, які беруть участь у змаганнях, також зростають і виходять на новий рівень. Молодий чоловік планує і далі вести свій блог, так як для нього це можливість поспілкуватися з людьми і на своєму прикладі показати, що необхідно розвиватися і досягати нових вершин.
Також хочемо вам порекомендувати https://techno.nv.ua/innovations/maks-poljakov-predstavil-petru-poroshenko-kosmicheskij-rd-tsentr-firefly-v-dnepre-2495687.html
Блоги та авторські матеріали. Виглядає так, що бразильський півзахисник Че Че покине вже найближчим часом.
Блоги та авторські матеріали.
Блоги та авторські матеріали.
Блоги та авторські матеріали. Якого гравця Сьогодні з’ явилася інформація, що півзахисник .
Усі спортивні новини в Україні та світі на одному сайті. Передрук, копіювання або відтворення інформації, що містить посилання на іноземні агентства у будь – якій формі суворо забороняється. Матеріали, відмічені знаком публікуються на правах реклами. Права на використання відео в інтернеті належать користувачам або власникам сайтів сервісів обміну, показу і трансляції відео, відповідно до користувальницької угоди. com не несе жодної відповідальності за їх зміст, умови трансляції та інформації яка транслюється. Якщо ви виявили відео, що порушує ваші авторські права, звертайтеся до його власника.