Ліквідація підприємства за рішенням власника

11-16-2019
Картинки по запросу Ліквідація підприємства за рішенням власника


Закриття бізнесу (ліквідація підприємства) – це досить тривалий і трудомісткий процес. Ігнорування таких особливостей та спроба зробити все по шаблону може призвести до збільшення терміну проведення процедури ліквідації. Співробітники Юридична фірма «Абсолют» допоможуть Вам якісно, оперативно і, що найважливіше, без наслідків закрити «непотрібну» компанію у м. Києві . Як тільки власники прийняли рішення про ліквідацію підприємства, і оформили рішення протоколом, першим ділом потрібно подати даний протокол державному реєстратору. Наступним етапом є проходження перевірок у Пенсійному фонді та податковій інспекції. Також хочемо вам порекомендувати ліквідація підприємства за рішенням власника наша Юридична фірма «Абсолют» допоможуть Вам.

Для того щоб перевірки Вашого підприємства пройшли гладко без затримок і затримок, необхідно ретельно підготувати внутрішню документацію підприємства, яку будуть запитувати в податковій та пенсійному. Якщо Ви, як власник підприємства розумієте, що пройти перевірку в податковій або пансіоном фонді Вам не вдасться, так як у підприємства накопичилися борги, або довгий час не здавалася звітність, рекомендуємо Вам звернути увагу на нашу нову послугу АЛЬТЕРНАТИВНА ЛІКВІДАЦІЯ. ПОДАЧА ДОКУМЕНТІВ В АРХІВ якщо все пройшло вдало, і Ви отримали довідки про відсутність заборгованості, не розслабляйтеся, так як найскладніший етап попереду – це подача документів в архів. Саме цей етап є самим важким і нестерпним для більшості власників вирішили вступити в процедуру ліквідації. Вам слід запастися терпінням і бути максимально скрупульозним.

Справа в тому, що архів один в місті, а ліквідовуються підприємств багато, отже, і скупчення людей теж досить таки велика. Більш того архів працює лише два дні на тиждень. Якщо Вам вдалося встояти у нескінченних чергах і потрапити на прийом до архіваріусу, Ви будете вражені, яка кількість документації Вам необхідно підготувати. Завершальним етапом буде подання довідок з архіву податкової і пенсійного державному реєстратору. Не багато доходять до цього етапу самостійно. ПОРАДА: Не витрачайте свій час і нерви на проходження всіх цих етапів самостійно, довіртеся професіоналам  Юридичний фірмі «Абсолют». Ми зекономимо ваш дорогоцінний час і нерви.