Лазерне різання металу

9-21-2021

Лазерная резка металла MWS

Лазерне різання металів

При складанні будь-яких виробів особлива увага приділяється підгонці розмірів і форм. Якщо допустити помилки, кінцевий продукт буде неякісним, а термін його служби різко знизиться. Тому послуги лазерного різання металу вкрай затребувані – вони дозволяють точно розрізати металеві заготовки і уникнути появи дефектів. Також хочемо вам порекомендувати лазерне різання металів mws.com.ua в компанії MWS.

Переваги способу

При використанні технології лазерного різання металів досягаються деякі важливі переваги:

  • максимальна продуктивність технологічного процесу без відхилень від заданих параметрів. За допомогою методики можна обмежити допустимі порушення від номінальних значень в межах ±0,1 мм;
  • лінія різу стає ідеально рівною і якісною. Після розрізання деталі не потрібно додатково обробляти її або підганяти;
  • за допомогою лазерного різання можна здійснити різання виробів з будь-якою геометричною формою;
  • витрати на проведення процедури набагато нижче, ніж при використанні інших технологій різання металів. І це стосується як оптових партій, так і одиничних примірників;
  • відрізаються деталі не піддаються руйнівним впливам при обробці, тому можна не боятися істотних деформацій, які трапляються при використанні альтернативних методик.

Відсоток браку при лазерному різанні металевих заготовок зводиться до нуля, оскільки технологія не передбачає негативного механічного завантаження на оброблювану деталь.

Процеси розкрою повністю автоматизовані, а управління ними максимально спрощено. Під час різання лазерне обладнання не вступає в контакт із заготівлею, тому знос робочих поверхонь мінімізується — це сприяє підвищенню точності обробки. Також метал не нагрівається під час різання, що теж робить позитивний вплив на якість продукції, що випускається.

Лазерне обладнання підходить для обробки металів з підвищеною теплопровідністю. Крім того, його можна використовувати при підготовці конструкцій з деревини, пластику, тканини та інших матеріалів.

Будь-яке підприємство, яке застосовує під час виробництва продукти металопрокату, вимагає використання лазерної технології для різання металевих заготовок. На даний момент методика вважається найбільш технологічною і ефективною. І хоч вона являє собою відносно інноваційне рішення і тільки починає впроваджуватися на вітчизняних виробництвах, перспективи її розвитку постійно поліпшуються.