Купити квадроцикл в Україні

10-1-2018

З чим можна порівняти даний вид транспорту? Відповідь проста — він має щось перехідне між мотоциклом і автомобілем. За внутрішніми деталями в квадроциклі більше схожості з мото. Головна особливість такої техніки — наявність 4-х коліс і центральної сідушки. Такий пристрій дозволяє бути стійким при екстремальних поїздках, де присутні різкі повороти і стрибки по бездоріжжю.

Продаж квадроциклів як б/у так і нових здійснюється на сайті Uamoto. Тут є приватні пропозиції та від компаній. Вибір кому довіряти і з ким співпрацювати завжди залишається за вами. Наші розробники, в свою чергу, постаралися зробити дошку вузькопрофільною і орієнтованою тільки на мототехніку. Для вибору транспорту передбачені докладні фільтри по марці, типу двигуна, охолодженню, трансмісії і багатьом іншим параметрам, виставляючи які, ви зможете знайти саме те що потрібно. Спеціально для наших постійних відвідувачів ми розсилаємо поточні акції, які діють на порталі, для того щоб ваші покупки були максимально вигідними.

Квадроцикли: купити на радість собі і дітям

Розглянемо докладніше як використовується подібний вид техніки і чим він може бути вам корисний.

  • Спортсменам, які люблять брати участь у заходах з квадроциклами для виконання стрибків і трюків;

  • Жителям села, для швидкого і зручного переміщення в поле або ліс. Крім того, на наявний фаркоп є можливість прикріпити віз або будь-яке інше пристосування для перевезення додаткового вантажу. Наприклад, спорядження для риболовлі або полювання;

  • Любителям екстремальних поїздок по гірській, горбистій місцевості.

  • Діти. Існує транспорт для різних вікових категорій. У ньому все передбачено для безпеки дитини. Такі моделі не можуть сильно розганятися для того, щоб дорослий міг контролювати процес пересування.

Квадроцикл: ціна, які фактори на неї впливають

Вартість такого засобу пересування безпосередньо залежить від його технічних характеристик і розміру. Наприклад, якісна дитяча техніка починається з 20 000 грн., агрегати для поїздок на риболовлю коштують мінімум 60 000, а спортивні моделі стартують з 38000 гривень. Якщо у вас залишилися ще питання і ви хочете дізнатися, скільки коштує квадроцикл, то просто заходьте на дошку оголошень Uamoto. Всі кращі пропозиції по Україні тільки у нас!