Керуйте своїм часом разом із безкоштовним сервісом відкладеного постингу — POSTOLAN!

11-5-2019

Ведення акаунтів, планування і керування контентом є одними з основних елементів будь-якого бізнесу. Система керування месенджерами і соцмережами POSTOLAN є незамінним помічником у цьому, оскільки основною метою цього проекту є Ваша впевненість у ефективності і безперебійності роботи знавців маркетингу. POSTOLAN надає для цього функціональний онлайн-сервіс за доступною ціною.

Проект запустили у Естонії, де створені комфортні умови для успішного розвитку стартапів, забезпечено баланс у державному бюджеті за рахунок правильної економічної політики. Естонія — перша в світі цифрова держава. Це свідчить про те, що POSTOLAN в недалекому майбутньому займатиме чільне місце на ринку, як зручний інтернет-сервіс для підтримки соцмереж та месенджерів.


Чому варто обрати саме POSTOLAN?

POSTOLAN не має жодних тарифних планів і вам не потрібно створювати новий безкоштовний акаунт для кожного окремого бізнес-проекту. Ви можете придбати необхідну кількість PRO-акаунтів.

Керівник проекту, Олексій Божин, зазначає, що чимало клієнтів та компаній турбує те, чим POSTOLAN відрізняється від звичайних сервісів, де можна створити будь-які необхідні публікації та власноруч відкладати їх на будь-який час і публікувати, коли заманеться. POSTOPLAN має над аналогічними сервісами чимало переваг: 

– ви отримуєте повноцінне і безкоштовне управління своїми месенджерами та соцмережами, а не його демо-версію;

– є можливість запланувати необмежену кількість постів для кожного акаунту;
– необхідна вам кількість користувачів та розподіл по проектах також безкоштовно.

Про можливості та функційні особливості POSTOLAN можна говорити ще дуже довго, тому що вище перелічені лише кілька основних характеристик, що вигідно вирізняють сервіс з-поміж інших подібних проектів.

Працювати з POSTOLAN — суцільне задоволення: миттєва реєстрація на сервісі, створення і відкладення публікацій швидке і зрозуміле, тому що команда сервісу підготувала для вас актуальні зразки постів, приємний та естетичний інтерфейс, який дозволяє підлаштувати колірну схему під власні вподобання. Використання POSTOPLAN-у суттєво пришвидшить роботу, автоматизує процес розвитку бізнесу та суттєво заощадить ваш час.


Як народився проект

Насправді ніхто не планував створювати цей сервіс. Команда POSTOPLAN-у працювала у рекламному агентстві та співпрацювала з клієнтами із різних країн світу.

Ідея створення онлайн-сервісу для відкладеного постингу з’явилась, коли працівники агентства змушені були звернутись по допомогу до одного з аналогічних сервісів. Настав час продовжити дію обраного тарифного плану, але через незрозумілий інтерфейс сайту, помилково було виплачено за більший термін дії послуги, ніж було заплановано. Звернення у техпідтримку та пояснення ситуації нічого не дало — у поверненні коштів було відмовлено.


Після цього і було вирішено створити свій сервіс, який буде працювати виключно на боці клієнта. Через 9 місяців невтомного планування та обговорення усіх “за” і “проти”, цей проект був втілений в реальність. Його основу становить, насамперед, крута команда, яка працює злагоджено і дбає про своїх клієнтів.

Трохи статистики

Щороку кількість користувачів соцмереж невпинно збільшується, лише мережа Facebook отримала прихильність близько мільйона нових користувачів і вивела Україну в топ-3 країн, де використовують цю соцмережу. За 2018 рік кількість користувачів соцмереж в Україні зросла більш ніж на 4 млн людей (близько 31 %). У тому ж році по всьому світі нарахувався приріст в 3,5 млрд активних користувачів.