Кермові тяги і наконечники

3-18-2020
Наконечник рулевой тяги RTS 91-00614

Кермові тяги для автомобілів, які обладнуються спеціальними керманичами наконечниками, а також поворотні важелі, є ключовим елементом всього рульового механізму. Кермові тяги призначені для того, щоб забезпечувати рухливість елементів привода рульового управління. Тільки якщо ці механізми будуть повністю справні, можна бути впевненим в безперебійній роботі рольового управління. У компанії в наявності найширший асортимент запчастин для системи рульового управління детальніше дивіться в каталозі на сайті  https://avtoto.com.ua/rulevoe-upravlenie/rulevye-tjagi-i-nakonechniki/ або телефонуйте нашим менеджерам по тел. (067) 644-41-00 (050) 444-01-00 (093) 700-87-13 (044) 362-65-98

Система рульового управління вважається одним з найважливіших елементів будь-якого сучасного автомобіля. Щоб забезпечити безпечну і комфортну їзду, незалежно від того, в яких дорожніх умовах автомобіль здійснює пересування, всі деталі рульового управління повинні працювати злагоджено і безперебійно. Рульова тяга на автомобіль здійснює передачу зусиль до поворотних важелів маточин від рульового механізму. Саме кермові наконечники  відповідають за здатність автомобіля здійснювати необхідні маневри, забезпечуючи відповідний кут повороту провідних коліс. Таким чином, водій отримує можливість керувати автомобілем комфортно і легко.
Наконечник рульової тяги  включає в себе такі складові елементи, як кульовий палець, корпус, полімерний підшипник, пильовик.

Ознаки і причини виникнення несправностей рульових тяг і наконечників. Ознакою несправності шарнірів рульових наконечників є великий вільний хід керма і стукіт, сторонні звуки, які з’являються під час повороту керма вправо – вліво і при русі по вибоїнах. Значний знос рульових наконечників проявляється в самовільному відхиленні автомобіля від обраної траєкторії руху або радіусу повороту, неточному управлінні.
Наконечники рульової тяги мають певний термін служби, який залежить від багатьох факторів. В першу чергу на тривалістю безперебійної роботи наконечників позначається якість дорожнього покриття, в умовах якого експлуатується машина.

Запит по VIN – коду – наші менеджери максимально оперативно підберуть необхідні Вам запчастини.