Кава в капсулах

9-21-2021
Картинка Кофе в капсулах Starbucks Dolce Gusto Latte Macchiato 12шт

Ніжний обсмажений м’який

Starbucks Dolce Gusto Latte Macchiato Кофе в капсулах  – дивовижна ніжність, що досягається м’якою обжаркой кавових зерен.  Створений майстрами Starbucks Dolce Gusto Latte Macchiato являє собою нехитре поєднання кавових зерен, з нотками злаків, яке дарує будь-якому, хто спробує його, незабутні емоції і ніжну насолоду від чашечки еспресо, а його смак і аромат створять навколо вас атмосферу домашнього затишку.

Для тих, хто шукає збалансований бленд, Starbucks Dolce Gusto Latte Macchiato стане кращим вибором, з його м’яким смаком і кращими якостями, які тільки можуть бути у бленда з цільно обсмажених зерен. Не намагайтеся розгадати його смак, просто отримуйте задоволення!

Ця ніжна кава підійде для тих, хто починає свій день не поспішаючи або любить насолоджуватися моментом. Випийте чашечку цієї м’якої кави перед тим як день продовжить рух у своєму буденному ритмі!

Свіжий гострий багатогранний

Starbucks Dolce Gusto Latte Macchiato – це бленд, чиє створення було натхненне ринками суматри, де аромат смажених спецій і страв, приготованих на бамбуку, наповнює повітря. Майстри  coffee використовували всі свої почуття, щоб явити світу по-своєму унікальний багатогранний бленд. Цей бленд створений часом-особливо підібрані боби – які були змішані для створення щось надзвичайно багатогранне. Starbucks Dolce Gusto Latte Macchiato розкриває всі ці нотки-свіжі спеції, такі як імбир і кардамон – так що їх можна з легкістю розпізнати в пронизаної гостротою свіжості, яка робить цей бленд унікальним.

Цей бленд-найкраще, що допоможе вам прокинутися після сну: швидкий і сміливий, але цікавий за своєю структурою.

Обсмажений фруктовий яскравий

Бленд, майстерно приготований майстрами Starbucks Dolce Gusto Latte Macchiato, подарує вам подорож у світ смаку. Його особливість-особливе поєднання зерен, яке надає постійно мінливий смак: яскраво виражені кислі нотки, що переходять в більш глибокі шоколадні і горіхові нотки. Під час цієї подорожі ви зможете відчути смак середньо обсмаженої кави.також вам вдасться розпізнати всіма своїми почуттями як злегка обсмажені зерна поєднуються з м’якими фруктовими нотами чорносливу і родзинок. Це подорож не тільки в світ смаку, але і в світ аромату. Але навіть після його закінчення, ви не перестанете бути частиною того прекрасного світу, в якому ви недавно побували, оскільки післясмак знову народжує в вас незабутні відчуття і аромати, що захоплюють вас знову і знову в цей дивовижний світ кави. І ви вже не можете зупинитися.