Дерев’яні сходи в середині будинку

4-27-2021
металеві сходи з деревом

 

Дерев’яні сходи в інтер’єрі

Облаштовуючи багаторівневі апартаменти, власник повинен ретельно продумати не тільки конструкцію сходів, але і матеріал, з якого вона буде виконана.  Найбільш популярним матеріалом для виробництва даного елемента дизайну є дерево. Таку сходову конструкцію відрізняють краса і фактурне різноманіття, здатне прикрасити собою будь-яке фото, а також прекрасні естетичні показники. Сходова конструкція з дерева вдало підкреслить всю пишність і індивідуальність інтер’єру. Також хочемо вам порекомендувати дерев’яні сходи https://panmayster.ua/kinds/metalokarkasni-skhody/ в інтернет магазині Пан Майстер.

Переваги дерев’яних сходів

  • довгі роки особливою популярністю користуються дерев’яні. Деревина – це найкраще, що може запропонувати сучасний будівельний ринок для виробництва сходових виробів. Даний матеріал відрізняють міцність і довговічність. Про таку якість модрини, як вологостійкість, людство знає не одне століття. Дерев’яні сходи не схильна до руйнівних процесів гниття, на її поверхні не розмножуються грибки і бактерії.
  • завдяки високій смолистості деревини, такі сходові вироби можна встановлювати навіть в приміщеннях з високою вологістю. Сходи з дерева тверді і пружні. Щільність деревини не дозволить сходовим деталям розсохнутися або розтріскатися навіть при інтенсивному використанні.
  • дуже цінуються декоративні властивості даного матеріалу. Процес тонування проходить легко. Розкішному вигляду готових виробів з модрини сприяють річні шари деревного стовбура.
  • деревина цього дерева довгий час виділяє корисні фітонциди. Вони успішно борються з вірусами і бактеріями, що витають в повітрі. Ароматичні речовини сприяють бадьорості і загальному оздоровленню.

Комплектуючи -сходинки, перила

Давно відомі такі якості даного дерева, як стійкість до температурних перепадів. Завдяки високим показникам пожежостійкості, такий виріб буде прогорати дуже повільно. Підвищена щільність дерев’яного масиву забезпечує тривалу експлуатацію виробу.

Найбільші навантаження припадають на сходові сходинки. Їм доводиться витримувати і механічні впливи, і стирання, і навантаження від ваги користувачів, а також вплив води при збиранні. Завдяки таким якостям, як міцність і надійність, цей матеріал вважається ідеальним для виготовлення сходинок. Невелика товщина ступені здатна витримувати високі вагові навантаження.

Тятива-особлива частина сходів у вигляді балки, встановленої під нахилом. Саме до неї кріпляться сходинки. Якісні характеристики модринової деревини ідеально підходять для виробництва такого важливого конструктивного сходового елемента. Витончена краса і неповторна текстура цього дерева забезпечують високі естетичні якості виробів. Таким виробам не потрібна додаткова обробка спеціальними складами, щоб поліпшити зовнішній вигляд і підвищити експлуатаційні властивості.

На перила і балясини покладаються особливі функції щодо забезпечення безпечного користування сходового вироби. Дані елементи сходів, реалізовані з масиву модрини, сприяють ефектному зовнішньому вигляду сходової конструкції. Краса природного малюнка дерева і його природний колір зберігаються надовго.

Сходи з деревини – вибір впевнених людей. Вона стане королівським прикрасою інтер’єру, завдяки благородному кольору і незвичайної текстурі деревини. Сучасні технології обробки деревини, дозволять справно служити цій ставній красуні не одному поколінню вашого роду.