Чемпіонат світу з хокею 2021

6-9-2021

 

 

Чемпіонат світу з хокею 2021 прийме Рига без Мінська - пропозиція Латвії |  Сьогодні
 

Чемпіонат світу з хокею 2022 пройде з 13 по 29 травня у Фінляндії і стане 85-ю світовою першістю під керівництвом міжнародної федерації хокею на льоду (iihf). Також хочемо вам порекомендувати чм по хоккею 2019.

Рейтинг збірних 2021

У чемпіонаті як завжди візьмуть участь 16 національних, хокейних збірних, це все ті-ж команди які виступали у вищому дивізіоні чс-2021, так як були скасовані всі турніри в нижчих дивізіонах.

На груповому етапі команди будуть розділені на дві групи, всередині яких проведуть по сім матчів – кожна з кожної у своїй групі. Матчі групи а будуть проходити в столиці Гельсінкі на льоду «hartwall arena» місткістю 13500 глядачів, а матчі групи б відбудуться в тампере на льоду «tampere deck arena» розрахованої так-же на 13450 глядачів.

По чотири команди з кожної групи, що показали кращі результати на груповому етапі, виходять до чвертьфіналу плей-офф. У свою чергу збірні зайняли останні місця в групах вибувають в перший дивізіон.

Так як відносно російських спортсменів до грудня 2022 року діє заборона спортивного арбітражного суду (cas) на виступ під своїм прапором і гімном, збірна Росії з хокею на чемпіонаті світу у Фінляндії (як і на останньому чс-2021 в ризі) буде виступати під прапором олімпійського комітету Росії і гімном міжнародної федерації хокею. Ігрові светри збірної Росії

Фінляндія проводила чемпіонат світу в 2003 році, тоді матчі проходили в трьох містах – Гельсінкі, Тампере і турку, а чемпіонами світу стали канадці. Так-же в 2012 і 2013 року чемпіонати світу проходили спільно у Фінляндії та Швеції, в 2012 фінал проходив в Гельсінкі – переможцем стала збірна Росії, а в 2013 році фінал відбувся в Стокгольмі і переможцями стали господарі – збірна Швеції.

• поки розклад не опубліковано можемо згадати, що на першому логотипі клубу національної хокейної ліги «Піттсбург Пінгвінз», у грає в хокей пінгвіна був одягнений шарф, який зняли вже через рік існування команди.

* 26-ий чемпіонат світу з хокею, що проходив в Чехословаччині в 1959 році, був приурочений до 50-річчя хокею в країні і матчі турніру пройшли відразу у восьми містах. Чехи тоді залишилися тільки третіми, золото дісталася канадцям, а срібло збірної срср.

• міжнародний турнір відомий як юніорський кубок світу, в 2007 році був названий на честь прославленого чеського хокеїста Івана Глінки, який одним з перших з чехословацьких гравців виступив в НХЛ, а в 2002 році був введений зал слави ііхф.