Благодійний фонд Максима Шкіля

Благотворительный фонд Максима Шкиля


Благодійність є одним з найважливіших напрямів діяльності в рамках проектів КСВ у всій Україні і фонд сім’ї Максима Шкіля це підтверджує. Він надає підтримку громадським організаціям, бере участь у благодійних кампаній, надає постійну підтримку фондам, які допомагають найбільш нужденним людям, і додатково заохочує приєднатися до цієї ініціативи і інших. Також хочемо вам порекомендувати https://shkil.org.ua/ 

При цьому такі фонди часто піддаються критиці. Той же фонд Боно дає малозабезпеченим всього 1, 2 відсотка і піддався критиці з боку засобів масової інформації, коли з’ясувалося, що заснований ним фонд витрачає невеликий відсоток доходу на допомогу бідним. Більша частина коштів виділяється на величезні зарплати працівникам, зайнятим у фонді, — повідомляє британська Daily Mail. Хоча пряма допомога нужденним ніколи не входила в плани фонду, багато шанувальників Боно шоковані цими цифрами. У той же час світові лідери обговорювали на Асамблеї ООН цілі тисячоліття щодо боротьби з бідністю. Журналісти New York Post, які вперше розкрили дані, отримали безліч гаджетів від фонду ONE зборів до ООН, у тому числі шкіряні зошити, кавові пакети і пляшки з водою. У його завдання входить боротьба з бідністю в Африці і глобальна епідемія Сніду. Протягом 8 років фонд брав участь в організації ексклюзивних заходів, на які запрошувалися політики, актори, співаки та інші знаменитості.

Прес — секретар Олівер Бустон захищає роботу фонду і стверджує, що гроші використовуються для просування соціальних кампаній та підвищення обізнаності людей. — Ми не фінансуємо програми прямої підтримки (під редакцією бідних). Ми організація, яка підтримує кампанії, — пояснив він. Інший представник також відкинув звинувачення журналістів і сказав, що фонд дуже ефективний у підвищенні обізнаності громадян щодо глобальної бідності. Також цей представник стверджує, що вони не збирають пожертви від приватних осіб, і велика частина коштів, наявних у їх розпорядженні, надходить від Білла і Мелінди Гейтс.