Біотуалет для дачі – торф’яний туалет як оптимальний варіант за ціною і якістю

12-12-2019

У вас є затишна дача, де є все для комфортного відпочинку, крім доступу до централізованої системи водопостачання та водовідведення? У такому випадку вам необхідний сучасний біотуалет. Купити хороший торф’яний біотуалет або повноцінну туалетну кабіну ви можете в ecogr. На цьому сайті представлений широкий асортимент мобільних туалетів, які зможуть задовольнити ваші господарські потреби. Продаж біотуалетів – основна наша діяльність, і ми робимо цю робіт на відмінно , хочу порекомендувати — краща Источник від компаніх ecogr.

Якщо ви підшукуєте підходящий біотуалет для дачі, вибирати вам доведеться між трьома різними варіантами. Розглянемо переваги і особливості кожного з видів, і тоді визначитися з покупкою буде набагато простіше.

Відштовхуючись від принципу роботи і конструкції, можна виділити три основних види біотуалетів:

• Торф’яної

• Хімічний або рідинний

• Електричний

Торф’яні біотуалети – продаж таких моделей здійснюється в найбільших обсягах. Торф’яний біотуалет є оптимальним поєднанням ціни та якості: на відміну від електричних моделей коштує вона зовсім недорого, але на відміну від хімічних біотуалетів, компактний туалет на торфі не вимагає постійної наявності рідини чи хімічних реактивів. Замість води як раз торф використовується, ну, або відповідна торф’яна суміш.

Обслуговування торф’яного біотуалету відбувається приблизно так: торф засипається в бак, що знаходиться зверху, після чого можна відразу користуватися туалетом. У багатьох моделях при висипанні торфу ємнісний бак обертають ручку дозатора. Повертаючи дозатор в різних напрямках, ви зможете рівномірно розподілити торф’яну суміш по всій ємності. При взаємодії торфу та відходів життєдіяльності відбувається аеробна мінералізація, яка перетворює їх у компост. Якщо захочете отримати відмінний грунт для догляду за рослинами в саду, вам всього лише потрібно буде змішати такий компост із землею.

Торф володіє великою поглинаючою здатністю, так що ви зможете дуже економно витрачати наповнювач. Всього кілограм суміші знадобиться на 10 літрів води. Спорожнення бака робиться приблизно 1 раз в місяць.

Якщо ж ви захочете купити біотуалети інших типів – рідинний або електричний, вам доведеться шукати компроміс між високою ціною і не дуже зручними умовами експлуатації. Словом, найкращим рішення буде торф’яної туалет купити. Біотуалети такого типу влаштовують більшість наших покупців, і відгукуються він їх тільки позитивно!