Автобусні перевезення пасажирів

9-6-2020

 

Потрапити за кордон осіб без автомобіля може трьома способами: на літаку, на поїзді або Автобус. З огляду на тарифи перевізників, перші два варіанти можна навіть не розглядати, якщо ви збираєтеся в ближнє зарубіжжя. Міжнародні пасажирські перевезення автобусами залишаються самим збалансованим за ціною і часу способом потрапити за кордон. Подібну послугу пропонує і наша компанія.

Ми можемо довезти до кордону або далеко вглиб іншої країни. Пропонуємо подорож для маленьких груп на мікроавтобусі або для великих екскурсій на великому транспорті. На постійній основі пропонуємо подорожі на роботу або відпочинок. Уточнити умови оренди для міжнародних рейсів можна особисто, по телефону або електронній пошті.

Ми гарантуємо якість і оперативність, приємну і швидку поїздку, незалежно від кількості пасажирів. Адже, згадайте, в екскурсійних турах і звичайних поїздках за кордон не виходить нормально відпочити. Заважають сусіди, нікуди подіти ноги, з вікна дме … Поїздки з нами відрізняються високим рівнем комфорту. Ви зможете відпочити в зручних кріслах або розкласти їх в повноцінну ліжко, подивитися телевізор і зарядити телефон.

Які бувають міжнародні автобусні перевезення?

Всього виділяємо 4 основних типи міжнародних рейсів. Це приблизні варіанти, конкретно домовимося під час обговорення замовлення. Ми працюємо особисто з кожним клієнтом, тому розвезення можемо зробити під ваші запити і вимоги. Будь-які неформатні пропозиції обговоримо при зустрічі, по телефону або онлайн.

Поки ж розберемося з класичними типами перевезень:

  • Митників.

Домовимося про довготривалу співпрацю і будемо возити пасажирів за маршрутом через кордон на регулярній основі. Хороший приклад – міжнародні автобусні перевезення пасажирів у сусідні країни.

  • Кільцеві.

Класичний приклад екскурсійного туру «із закритими дверима»: заберемо групу з Києва, провіз по Україні та території іншої країни, повернемо в той же місце в тому ж складі. Спільні організовані подорожі тим і гарні, що до групі не підсядуть сторонні люди.

  • Односторонні.

Є два варіанти: забираємо групу, приїжджаємо в місце призначення, висаджуємо групу і повертаємося без пасажирів. Або навпаки: приїжджаємо на порожньому транспорті, забираємо групу і повертаємо назад. Це зручні автобусні міжнародні перевезення – ми знаходимося в кращому місці для односторонніх поїздок.

  • Транзитні.

Тут все просто, якщо вам треба потрапити з Києва в будь-яку країну через територію іншої країни, то оформимо транзит. При транзиті зупинятися і висаджуватися можна тільки в певних місцях, але цей варіант хороший тим, що не потрібно, наприклад, робити окрему візу.

Міжнародні перевезення пасажирів – на чому їхати?

За кордон возимо на трьох варіантах:

  • Мікроавтобуси.

Основна модель – Mercedes Sprinter 313 – розрахована на 17 місць, але можна організувати поїздки для 13-22 осіб. Прекрасний варіант, якщо ви їдете невеликою компанією відпочити. Краще вибирати мікроавтобуси для коротких поїздок, у них сидіння майже не розкладаються.

  • Машини середньої місткості

Подорожі на машинах такого розміру розраховані на 22-40 чоловік, а тому дуже універсальні. Можна поїхати в короткий тур або організувати регулярні переміщення робочих. В автобусах коштує клімат-контроль, є один телевізор, інтернет.

  • Великий транспорт.

Кращий вибір для далеких поїздок, тому що крісла в них розкладаються в ліжку. Транспорт вміщує 40-55 чоловік, тому міжнародні автобусні перевезення підходять для великих груп. У великих машинах є вбудований туалет, розетки для техніки, Wi-Fi.

Чому варто вибрати нас?

Ми пропонуємо якісний сервіс, сучасні та зручні автобуси, досвідчених водіїв і пунктуальність. Організувати можна подорожі в сусідні країни для різних груп, включаючи співробітників іноземних компаній і туристів. Окремо відзначимо гідності для далеких і нічних рейсів: можливість зробити повноцінне спальне місце, ортопедичні крісла, харчування і напої на борту.

Міжнародні автобусні перевезення пасажирів узгодимо з вами по телефону, поштою або в офісі особисто. Надамо будь-яку послугу з перерахованих вище або сплануємо індивідуальний маршрут. Для кращої співпраці подумайте, скільки людина буде їхати, куди конкретно вам треба і чи потрібно організувати повернення. Чекаємо Вас!