Адвокат по спадковим справам

3-18-2020
Картинки по запросу "Адвокат по спадковим справам"


 Якщо померлий не залишав заповіту при житті, то майно розподіляється між кровними родичами. Спадкування відбувається в порядку черговості, передбаченої законодавством. Адвокати по спадкових справах бюро підготують письмові звернення, попередять виникнення конфліктних ситуацій, займуться вирішенням судових спорів. Наші досвідчені юристи простежать за дотриманням формальностей і строків подання необхідної документації. Також хочемо вам порекомендувати https://www.justice.dp.ua/uslugi-chastnym-litsam/nasledstvennye-spory/

Наявність оформленого заповіту не гарантує негайного вступу у права спадкування. Розбіжності між претендентами, не зазначеними в заповіті, непорозуміння, а також сумніви в дієздатності спадкодавця призводять до загострення ситуації. Штатні юристи у спадок займуться досудовим врегулюванням конфліктів, організовують переговори або подадуть офіційні скарги. Професійні навички і адвокатський досвід ведення подібних справ допоможе вирішити проблеми в найкоротші терміни.
При ознайомленні з матеріалами справи адвокати по спадкових справах нашого бюро досліджують наявні докази і обґрунтування, щоб виробити виграшну тактику ведення справи. Клієнт отримає уявлення про справу, а також про можливий розвиток подій, при прийнятті тих чи інших рішень. До уваги приймається судова практика і власний досвід участі у спадкових спорах.

Адвокатське бюро надає разові послуги або комплексний юридичний супровід громадянам. У наших адвокатів по спадкових спорах за плечима багаторічний досвід ведення справ з оскарження та захисту інтересів клієнтів, які постраждали внаслідок зловживань, махінацій чи недбалості.
Щоб ініціювати відкриття спадкової справи, знадобиться скласти і передати нотаріусу заяву про вступ до спадкування. Нотаріус повідомить про списку паперів, які потрібні, проінформують про шестимісячному строк процедури прийняття спадщини.
Нотаріус перевірить ще раз існування інших спадкоємців, попередить про ініціювання оформлення прав. Формальним підтвердженням є свідоцтво про право на спадщину, яке видається нотаріусом. На фінальній стадії реєструється право власності в порядку, встановленому законодавством. Щоб не втратити визначеного майна, знадобиться допомога професійного адвоката по спадкових спорах, який слідкуватиме за дотриманням законності при оформленні прав.